SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Na českém trhu se pohybujeme již od roku 1993. Naši obchodní zástupci působí v Mostě, Chomutově, Teplicích, Ústí nad Labem, Děčíně, Lounech a také v Praze.

 

Naším hlavním prodejním sortimentem jsou žaluzie. Rozlišujeme vnitřní a venkovní hliníkové žaluzie a vertikální látkové žaluzie. Vnitřní hliníkové žaluzie představují nejrozšířenější způsob sluneční ochrany. Více ŽALUZIE. Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a příznivě ovlivňují tepelné klima v místnosti. Více VENKOVNÍ ŽALUZIE.

 

Nedílnou součástí oken domácností jsou sítě proti hmyzu. Vybírat můžete z pevných nebo rolovacích sítí. Více SÍTĚ PROTI HMYZU.

 

Stále větší oblibu si v ČR získávají předokenní rolety. Díky variabilitě provedení je lze použít pro všechny typy okenních otvorů. Svým uživatelům přinášejí hned několik výhod, mezi něž patří například vynikající izolační vlastnosti. Díky nim jste v létě chráněni před extrémními teplotami a v zimě proti tepelným ztrátám. Snižují náklady na energii až o 40 %. Více PŘEDOKENNÍ ROLETY.

 

Moderním prvkem stínění větších ploch, ať už balkónů, teras nebo prosklených výloh, jsou markýzy. Dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. Více MARKÝZY.

 

V našem sortimentu naleznete také širokou nabídku sekčních a rolovacích garážových vrat. 


Trochta Jiří - idatabaze.czGarážová vrata - idatabaze.cz

 
 
kontakt
 

Jiří TROCHTA

J. Skupy 219/2521

434 01 Most

 

kontakt
 

Mobil: 602 403 559

Tel/fax: 476 707 199

E-mail: j.trochta@volny.cz

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 602 403 559
     
  j.trochta@volny.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT