Rychlá poptávka

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.

O nás

Na českém trhu se pohybujeme již od roku 1993. Naši obchodní zástupci působí v Mostě, Chomutově, Teplicích, Ústí nad Labem, Děčíně, Lounech a také v Praze.

 

Naším hlavním prodejním sortimentem jsou žaluzie. Rozlišujeme vnitřní a venkovní hliníkové žaluzie a vertikální látkové žaluzie. Vnitřní hliníkové žaluzie představují nejrozšířenější způsob sluneční ochrany. Více ŽALUZIE. Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a příznivě ovlivňují tepelné klima v místnosti. Více VENKOVNÍ ŽALUZIE.

 

Nedílnou součástí oken domácností jsou sítě proti hmyzu. Vybírat můžete z pevných nebo rolovacích sítí. Více SÍTĚ PROTI HMYZU.

 

Stále větší oblibu si v ČR získávají předokenní rolety. Díky variabilitě provedení je lze použít pro všechny typy okenních otvorů. Svým uživatelům přinášejí hned několik výhod, mezi něž patří například vynikající izolační vlastnosti. Díky nim jste v létě chráněni před extrémními teplotami a v zimě proti tepelným ztrátám. Snižují náklady na energii až o 40 %. Více PŘEDOKENNÍ ROLETY.

 

Moderním prvkem stínění větších ploch, ať už balkónů, teras nebo prosklených výloh, jsou markýzy. Dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. Více MARKÝZY.

 

V našem sortimentu naleznete také širokou nabídku sekčních a rolovacích garážových vrat. 


Trochta Jiří - idatabaze.czGarážová vrata - idatabaze.cz

 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  Jiří TROCHTA, J. Skupy 219/2521, 434 01 Most

Mobil: 602 403 559, Pevná linka - obchod - tel/fax: 476 707 199
E-mail: j.trochta@volny.cz, Web: http://www.trochta.cz

 

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.